3 Ekim 2019 İzmir  ;

Yarış sever açısından zor olduğu kadar yüksek ikramiye verme potansiyeli olduğu için o kadarda güzel bir program.Hepimizin başına gelmiştir; önceden oluşturduğumuz şablon tutsa bile son dakika bir şeyler olur değiştirir yatarız.Düşüncelerimi sizlerle paylaşmaya başladıktan sonra fark ettim  bu şablona sadık kalıyorum ilave yapsam da asıl olan şablon oluyor. Bu arada faydalı olabiliyorsam ne mutlu bana. Her zaman dile getirdiğim gibi öncelik sizin takip atlarınız..Bol Şans dilerim.  

1.KOŞU: Verdiği ara sonrası yarış gören, bu mesafede kendisinin ve kardeşlerinin başarısı olan 7.ASİ KALP, aralıklarla koşan ve uzayan mesafede en fazla yarış kazananlardan biri olan 9.KARARLI başta olmak üzere 10,3,1 ve ilerleyen yaşına rağmen 4.KIŞLALI

2.KOŞU: Çimde 7 yarış kazanmış P.Westport ile kardeş olan ve çalışmaları da hayli iyi 2.KING OF UTKUN banko adayım.

3.KOŞU: 5.WRITTE TO ELLIE için çok uygun bir grup gözükse de, bu tür yarışlardan korkmayı öğrendik. 3 yaşlılardan ilk defa uzun mesafeye çıkacak 1.LONG RIFLE sıkı rakip olmasını bekliyor, İzmir’de daha farklı koşan 2.ANALUX ilavesi ile verdiği aradan etkilenmez ise 3.PERA’dan  sürpriz bekliyorum.  

4.KOŞU: H.Flood ve Hüsni’nin hızlandıracağını düşündüğüm yarışta Mertcan’la 5.KARA DADAŞ ve M.Çiçek ile 8.RHYTHM OF POWER arasında geçmesini beklediğim bir yarış.   

5.KOŞU: Kaçan atların mesafe uzadıkça daha şanslı olduğu gerçeği ile 2400 mesafede çok iyi koşmasını beklediğim 2.KARA MEHMET başka banko adayım. Rakip yazarsam 5.CLOUD WALKER ve 10.MY BIG BOY’u değerlendireceğim.  

6.KOŞU: 6.EGENİN ASLANI tercihli start almış. Kocaeli’de kazandığı yarıştaki gibi kafayı alır giderse kazanabilir. Bütçenize göre ilave yapılacak zor koşu  4.FAVORİ KIZ ve 2.SÜERDEM öncelikli olmak üzere 1,7,9 ilaveleri yapılabilir.  

7.KOŞU: Şartlı-1 in 2.ci kısmında 3,6,8,9,4  nolu atlara şans vereceğim.

8.KOŞU: 2.KARAVAŞ ve 1.HIZKOLİK arasında geçecek bir yarış gibi gözükse de sürpriz olabilir. 9.SIĞACIK ve 5.ARSLAN SULTAN mutlaka kuponumda bulunacak. 3.ALTIN ZELE’ye dikkat. 

9.KOŞU: 8 at çıkardığım bu koşuda o kadar at bile yeterli gelmedi.Bu kadar at yazıp ne olacak diye beklemektense tek yazalım dedim. Zoraki tek olsa da, koşudaki tek Kaizbert yavrusu Alderamin’in  kardeşi (DB) takısı ve Tolga YILDIZ ile koşacak 10.TEYYARE banko yazacağım.

1.ALTILIM

1.AYAK

7,9,10,3,1,4

2. AYAK

2.KING OF UTKUN

3. AYAK

5,1………2,3

4. AYAK

5,8……….3,4

5. AYAK

2.KARA MEHMET /5,10

6. AYAK