4 Ekim 2019 İstanbul  ;

1.KOŞU: Doktorun ne yersen ye dediği  bir koşu gibi geldi bana. Son koşusunda kıpırdayan 8.THE BEST SİMGE koşuda favori olursa ne yazarsak kabul eder kupon.

2.KOŞU: Gülerce ekürisinin  yegane kısrağı Belkıs yavrusu  8.SANCAKTAR kazanması normal sonuç olur. Dereceli galoplarını yarışına yansıtırsa 8.TUTANDA rakip olur.  

3.KOŞU: Hepsi diyeceğim bir yarış. Sıralama yapmaya kalksam 3,5,6,4

4.KOŞU: 24 Nisan tarihinde ilk koşusuna çıkan  5.MY LITTLE KNIGHT için yorumlarım sitede duruyor. Annesi efsane kısrak Zenyatta ile kardeş olan bu safkan ilk koşusunu kazandıktan sonra ikinci yarışında anlaşılan arızası çıktığı için başarılı olamadı. Ara sonrası yarış gören safkanın kazanmasını bekliyorum. Dün Ankara’da son koşuda geçilmez tuttuğum M.Karnelyan’ın anne kardeşi olan bu safkanın ekstra olarak babası 17 Milyon $ kazanan Arrogate ile kardeş olan Emcee . İlk altılımda  5 tek kupon yapacağım. 2.ci altılı da Başka teklerim olduğu için alternatif diğer kupona rakip olarak 9, 4 ve 3  no lu safkanları değerlendireceğim.

5.KOŞU: Çok at yazılacak bir koşu.   

6.KOŞU: Cumartesi Ankara’da koşulacak Grup -1  TSK koşusuna  baş atlar gidince bu yarışı tercih eden, 4.EGEBERK 3.DEDE SEYDO ve 11.ULUBAŞ arasında geçmesini beklediğim koşuda 1,2 sürpriz

7.KOŞU: Tam mesafesinde koşacak olan  2.KREACHER in geçileceğini düşünmüyorum. Tek olmazsa H denilecek bir yarış.  

8.KOŞU: Şartlı-1 koşularda banko için 40 defa fazla hassas olurum. Çalışmalarımda 8 ve 9 ilk iki at çıkınca eküri olduklarını gördüm. Şövalye yavrusu ekürilerin ikili bitireceklerini düşünüyor ve banko öneriyorum.   

9.KOŞU: 6.PASTORAL SENFONİ için tek yazılacak olan aradan etkilenir mi?  

1.ALTILIM

1.AYAK

3,4,8,5,6

2. AYAK

8,9

3. AYAK

3,5,4,6

4. AYAK

5.MY LITTLE KINGHT

5. AYAK

3,4,5,6,7,9,11,13,14,16

6. AYAK