4 Ekim Bursa ;

1.KOŞU: 2.EYÜPŞAH grubun en istikrarlı atı .İlk ayak tek yazmak isteyenler için ideal isim. Son koşusunda alt grup olsa da köy,kasaba kuran ve derece olarak iyi 7.JOURNALIST aynı performansı göstermesi halinde 2n sıkı rakip olur. Henüz çimde birinciliği olmasa da Anne hattından çimde iyi koşmasını beklediğim 5.ARCHIE ile  4 ve 8 sürprizde değerlendirilebilir.

2.KOŞU: Dişilere mahsus koşular beni hep korkutmuştur. İlk koşusunda öne düşen ve son anda geçilen 14.SER KUMRU  start avantajı ile bu koşuda maidenden çıkabilir. Tek yazmak istemeyenler için; Ara sonrası koştuğu yarışta fotoya diri girip yakın bitiren 9.KUPACI .

3.KOŞU: Altılının kaderini tayin edecek koşu öncelikle tuttuğunuz ve takibinizdeki atlara şan verin .

4.KOŞU: Eküriler tek gözüküyor. % 50 üzeri AGF lere ne oluyorsa bu aralar yarış severleri yakıyorlar. Startta fazla oyalanmaz ise kaizbertler önde kapışırsa çok kısa sprinti olan 9.KIRATIN GÜZELİ’nden sürpriz bekliyorum.

5.KOŞU: Son 2 koşu performansı ile 6.ÖZYENER’in bu grubu geçmesi lazım. Dün Sığacık ile beni yanıltmayan Onur ÖZTÜRK ile start alacak mega sürpriz yapan taylar veren Değirmendereli orjinli 8.AIRDROP ve Ekürileri ilave edeceğim.    

6.KOŞU: 4.ATEŞ KARINCA ve 5.AYNİRA arasında geçmesini beklediğim yarışta, kaçarak bitirmeye çalışacak 15.TENDA HANIM ile 6 ve 14 koşunun sürprizini yapabilirler.

1.ALTILIM

1.AYAK

2.EYÜPŞAH…7,5,4,8

2. AYAK

14.SER KUMRU………./9

3. AYAK

2,6,5,7,8,10,1,14

4. AYAK

2.POYRAZYELİ ……………….9

5. AYAK

6,8,4…………12

6. AYAK