23.11.2021 SALI ADANA

ONYE KURU: Bu yarışta koşacak isimler arasında dikkat çeken isim bu safkan.   Çimde oynadık kazandıramadık ama son kum yarışında yarışın süratli gitmesinden de avantaj sağlayarak milim milim geldi ve kazandı. Virajı altıncı yedinci döndü en dıştan çok etkili geldi ve mesafe tutacağını da gösterdi. Bu seferde üstünde o yarışı kazandığı Mücahit Bayır var. Son yarışında kolay tempoda bekleyip sonlara kendini saklarken ne kadar güçlü gelse de ikincilikle yetinen AKINZADE öncelikli rakip.  Bugün Akın Sözen bimiş  öne yakın giderse kısa bir sprintle bile olsa rakiplerine hakimiyetini hissettirebilir. Yalnızca burada devamlı iyi koşacak diye bilgileri gelip yarışta vasat koşan, yeni yeni toparlanan ve kaçak isimler içerisinde en şanslı gördüğüm ZIDA eklemesini de yaptım. Kaçak at fazla kimin öne gelip yarışı süratlendireceği önemli, bu uygun kiloyu yakalamış, şansı var ve bu üçlü ile geçeceğm bir koşu oldu.

PIRILKIZ Vasat safkanların katıldığı Dişilere ait bu Maiden yarışta çalışmasını beğendiğim Pırılkız yarış için şansı yüksek gibi görünüyor. Kaçıp bitirmeye çalışacak isimlerden biri olacaktır, KIRSALDA ve YOLCULAR GÜZELİ de öne yakın giderler, hepsi umarım sopa kamçı birbirlerini bitirmezler.  Yinede bu üçlüye çok güvenemedim, bu yarışta sürpriz olmasını bekliyorum, özellikle DERİN GELİN işi fena değil sürprizi yapabilir, AKKUŞKIZI ve ARİNGÜLÜ eklemesi ile çok at yazalım.

SARRAFBABA: Bu safkanında Urfa'dan Adana'ya geldikten sonraki yarışları oldukça iyi. Ali Şenbahar ile iyi uyum içinde 5 yarış koştular 2 birincilik aldılar, bugün en şanslı isim olarak ilk sırada değerlendirdim ama ciddi rakibi her yarış iyi koşan GÜNKUT var. İki yarış arka arkaya kazandıktan sonra son yarışında starttan eksik çıkınca Müslüm pek zorlamadı ama bugün yine üstünde ve öncelikli yazılacaklardan biri olmalı. ŞENATİK aradan sonra yarış gördü dördüncü kaldı ama o yarış pek baz almıyorum bu sefer daha etkili koşabilir. Zaman zaman iyi koşan KAHRAMANBABA da bu uygun kilosu ile dördüncü isim olarak yazdım. YUNUSŞAH, YÜCEL, HIZLIYSAN YAKALA ve EZERDÖVER ile bu koşuyu da kalabalık tuttum.

GUİLLOTİNE: Yarışa çalışıyorum kim kaçacak, kim peşinde olacak, kim yakın en geri bekleyecek bu tip yarışlarda belli olmuyor ama bu safkanın viraja kadar kolay gelip, grubu çok rahat ayırdığı yarışı tekrar seyrettim çok beğendim, aynısını yapabileceğini düşünüyorum .  Son yarışında çimde Kısa Vade koşan sert rakiplerle pek mücadele edemeyen ama iilk yarışını kazanırken aklımda kalan LADY MEA bu sefer çok iyi koşacak beklentisindeyim.

SERCANAN : Kumda da çimde de iyi yarışlar yappan bu safkan kumda ikinci olurken  ADI AYLİN'e 2 saniye fark atmıştı. Safkan iyi çalışmalar yapıyor, iyi koşuyor ve koştuğu her yarışta gayet başarılı ama kendini birinciliğe atamıyor. Bugün kazanması yüksek ihtimal ama çok favori çıkacaktır ve kazanırsa altılı düşük ikramiyelerde kalır.  Bana göre bir diğer kapasitesi yüksek  olan ama kendini tam gösterememiş yeni yeni toparlanan BEHİN bu safkana öncelikli rakip olabilir. KIZIM SERİL ise son Bursa yarışında ilk üç yarışında sıfır çekmesine rağmen kulağımıza çok gelmişti, startta kalıyordu Adana'da makineden bir çalışma yaptı, tahminen iyi çıktı ki koşabiliyor. Bomba arayanlar için bu ikiliyi kupona yazıyorum, yoksa SERCANAN normal şartlarda kazanmalı.

INVICIBLE KNIGHT: İlk bakışta bu safkan çok şanslı olur, son yarışlarına göre çok daha iyi koşar, rakip olarak kimse yanına yaklaşamaz kazanır görünüyor.  Akın Sözen ile Ankara'da 1500 kumda Şartlı 19 kazanırken virajda liderliği alıp arka gruba yürüyerek çok uzak fark yapan ve 20 boyla kazanırken ekranda rakipleri görünmeyen safkanın aynı başarıyı tekrarlaması lazım, yanına at  yazmadım. 

ALTILIM
1.Ayak:  8.9.10
2.Ayak:  7.3.5.12.1.2.4
3.Ayak:  5.4.1.11.3.6.2.8
4.Ayak:  3.6
5.Ayak:  1.5.11.3.7
6.Ayak:  2-INVICIBLE KNIGHT

BOL ŞANSLAR

Pin It

YAZARIN DİĞER TAHMİNLERİ

altılı ganyan sonuçları altılı ganyan altılı ganyan tahminleri altılı ganyan hesaplama altılı ganyan yorumları altılı ganyan oyna altılı ganyan bülteni altılı ganyan izle altılı ganyan tablosu altılı ganyan analiz tüyo tüyolar tüyo ne demek tüyo vermek tüyo mülakat tüyocu tüyo nedir tüyo iddaa tüyo altılı sonuçları altılı tahmin altılı bülten altılı ganyan altılıbul altılıtuttur altılı galop altılı hesaplama altılı analiz altılı oyna tjk tjk tv tjk sonuç tjk bülten tjk tahminler tjk agf tjk galop tjk ganyan ganyan ganyan time ganyan sonuçları ganyan bayi ganyan tahmin ganyan canavarı ganyanmatik ganyandan ganyancı ganyan yorum tahminkolik tahminler tahmin gazete altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete altılı ganyan tahminleri fanatik gazetesi altılı ganyan bülteni sözcü gazetesi altılı ganyan sayfası hürriyet gazetesi altılı ganyan tahmini posta gazetesi altılı ganyan tahmini fotomaç gazetesi altılı ganyan tahmini takvim gazetesi altılı ganyan tahmini habertürk gazetesi altılı ganyan yurt gazetesi altılı ganyan fanatik gazetesi altılı ganyan programı gazete altılı gazete altılı milliyet gazetesi altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete ve dergilerin altılı tahminleri altılı tüyoları bursa altılı tüyoları altılı tüyo beygir altılı tüyoları adana altılı tüyo tahminleri Erdal Aksünger EYT de son durum Salzburg Emekli zam Maçkolik Canlı Skor Spor Barış Pınarı Harekatı Trump 

UFUK ÇAKIR
HAKAN DEMİRCİ
SİLİVRİLİ
OKAY ABİ
UFUK COŞKUN
PROFESÖR