08.12.2021 ÇARŞAMBA İSTANBUL  

NAVONA: Son yarışında start çıkışı serilik yapmadı, acele etmeden gerilerde virajı döndü ama son düzlükte kendini bulduktan sonra çok etkili ataklarla dördüncü oldu. Bu yarışta iyi bir taktik geliştirip, öne daha yakın gidip etkili son sprintini yapmasını bekliyorum. Karataş bize yaramaz ama belki böyle favori değilken kazanabilir.

MORGANA: Son yarışında çok dikkat çekmemiş olsa da son günlerde idmanlarında başarılı olmuş, bugünde ıslak sentetikte çok farklı koşabileceğini göstermiş, bu koşuda iyi bir performans sergilerse zaten bir sonraki yarışında çok önlerde önerilecek safkanı bugün büyük sürprizken başta düşünüyorum.

DRAGON BORN: Son yarışı çok iyi olan, bu yarışa da gayet iyi hazırlanan safkan için çok iddialı sözler duydum yine kuponumda tek olarak değerlendirdim. Hedef yapıp koşan hiç üzülmeyen kazanacağı koşuları bulan ekibi ve uyumlu jokeyi ile iyi taktik geliştiren, rakip kim olursa olsun geçebilecek kapasitesi mevcut safkanı tek olarak yazdım.

ŞANVERDİ: Bir at sahadan sinyalli olup, o yarışında beklenen performansı gösterir ve beklenen birincilik gelirse onu takipten çıkarmadan takibe devam etmemiz lazım. Bugün çıkışla birlikte liderliği alacak isimlerin arkasına direnip düzlük başı etkili ataklarla kazanabilir. Kilo ağır olduğu için HÜR UÇAN ekledim.

KRALÖMER: Bu safkan son yarışında kazanamadı ama en az kazanan kadar iyiydi. Bu yarış öncesi yaptığı hazırlıklar oldukça iyi ve yarış çok fazla süratli gider, iyi bekler,  gayet etkili koşar, bence bu yarışla birlikte daha iyi bir performans sergilemeye başlar birincilik bekliyorum. Ufak kuponlara tek geniş kuponda rakip gördüğüm TATAVLA'da yazdım.

KÜÇÜK ALTILI
1.AYAK: 8.10.12.11
2.AYAK: 
4.12.3.6.1.7

3.AYAK: 2-DRAGON BORN
4.AYAK: 1.4
5.AYAK: 9.1.2.12
6.AYAK: 4.8

BOL ŞANSLAR

Pin It

YAZARIN DİĞER TAHMİNLERİ

altılı ganyan sonuçları altılı ganyan altılı ganyan tahminleri altılı ganyan hesaplama altılı ganyan yorumları altılı ganyan oyna altılı ganyan bülteni altılı ganyan izle altılı ganyan tablosu altılı ganyan analiz tüyo tüyolar tüyo ne demek tüyo vermek tüyo mülakat tüyocu tüyo nedir tüyo iddaa tüyo altılı sonuçları altılı tahmin altılı bülten altılı ganyan altılıbul altılıtuttur altılı galop altılı hesaplama altılı analiz altılı oyna tjk tjk tv tjk sonuç tjk bülten tjk tahminler tjk agf tjk galop tjk ganyan ganyan ganyan time ganyan sonuçları ganyan bayi ganyan tahmin ganyan canavarı ganyanmatik ganyandan ganyancı ganyan yorum tahminkolik tahminler tahmin gazete altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete altılı ganyan tahminleri fanatik gazetesi altılı ganyan bülteni sözcü gazetesi altılı ganyan sayfası hürriyet gazetesi altılı ganyan tahmini posta gazetesi altılı ganyan tahmini fotomaç gazetesi altılı ganyan tahmini takvim gazetesi altılı ganyan tahmini habertürk gazetesi altılı ganyan yurt gazetesi altılı ganyan fanatik gazetesi altılı ganyan programı gazete altılı gazete altılı milliyet gazetesi altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete ve dergilerin altılı tahminleri altılı tüyoları bursa altılı tüyoları altılı tüyo beygir altılı tüyoları adana altılı tüyo tahminleri Erdal Aksünger EYT de son durum Salzburg Emekli zam Maçkolik Canlı Skor Spor Barış Pınarı Harekatı Trump 

UFUK ÇAKIR
HAKAN DEMİRCİ
SİLİVRİLİ
OKAY ABİ
UFUK COŞKUN
PROFESÖR