rokettube

21.04.2018 PAZAR İSTANBUL

BABASELVER: Sentetikte Yarış koşmuş safkanlar arasında performans olarak rakiplerinden belki bir tık ileride ve son işlerinde de daha iyi duruma gelmiş görünüyor. Safkan bugün kazanmaya yakın ve  iyi hazırlanıp hedef yapmış durumda. Başa koyup yanına iki at düşündüm birlikte değerlendirdim.

BRUCE WAYNE: Son yarışlarını kazanamadı, tabelalar yaptı ama hep geçilecek birini buldu. Adım adım ileriye doğru gittiğini ve form durumunu en üstlere kadar taşıdığını düşünüyorum. Yarışın gidişatı icabı avantajla başta değerlendirilmeli görüşündeyim.

ULAN BATOR: Geçen yarışında çok kuvvetli rakipler yanında gayet mcadeleci bir performans ortaya koyduğunu gördüğüm safkanı yine kazanacak diye takip listemin en başına koymuştum. Tek olarak  değerlendireceğimiz bir koşu olsun.

BONJOUE EL SEMAWI: Formu üst seviyelere ulaşmış, sentetik pist performansı çok farklı ve idmanlarında gördüğüm kadarı ile gayet iyi durumdayken kapanışı bu safkandan beklemek kadar doğal bir şey yok diye düşünüyor kuponumda alternatif tek bırakıyorum. Geniş kuponlara iki at daha yazdım..


İSTANBUL ALTILIM


1.AYAK: 7-6-3


2.AYAK: 5-1-15-12-2-3


3.AYAK: 4-6-7-5-2


4.AYAK: 7-ULAN BATOR


5.AYAK: 7-3-2-4-8-9


6.AYAK: 10 -- 3-2

BOL ŞANSLARPin It

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

YAZARIN DİĞER TAHMİNLERİ

altılı ganyan sonuçları altılı ganyan altılı ganyan tahminleri altılı ganyan hesaplama altılı ganyan yorumları altılı ganyan oyna altılı ganyan bülteni altılı ganyan izle altılı ganyan tablosu altılı ganyan analiz tüyo tüyolar tüyo ne demek tüyo vermek tüyo mülakat tüyocu tüyo nedir tüyo iddaa tüyo altılı sonuçları altılı tahmin altılı bülten altılı ganyan altılıbul altılıtuttur altılı galop altılı hesaplama altılı analiz altılı oyna tjk tjk tv tjk sonuç tjk bülten tjk tahminler tjk agf tjk galop tjk ganyan ganyan ganyan time ganyan sonuçları ganyan bayi ganyan tahmin ganyan canavarı ganyanmatik ganyandan ganyancı ganyan yorum tahminkolik tahminler tahmin gazete altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete altılı ganyan tahminleri fanatik gazetesi altılı ganyan bülteni sözcü gazetesi altılı ganyan sayfası hürriyet gazetesi altılı ganyan tahmini posta gazetesi altılı ganyan tahmini fotomaç gazetesi altılı ganyan tahmini takvim gazetesi altılı ganyan tahmini habertürk gazetesi altılı ganyan yurt gazetesi altılı ganyan fanatik gazetesi altılı ganyan programı gazete altılı gazete altılı milliyet gazetesi altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete ve dergilerin altılı tahminleri altılı tüyoları bursa altılı tüyoları altılı tüyo beygir altılı tüyoları adana altılı tüyo tahminleri