rokettube

24.04.2019 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNİM

CANGÜVEN / ASLANKOÇUM: Günün ilk ayağında iki tane çok şans verdiğim isim var. Son yarışlarınıda beraber koşan bu isimlerden CANGÜVEN  bugün kilo olarak avantajlı ve 100 metre uzayan mesafede benim ilk şans verdiğim isim. Safkanın idman pistindeki görüntüsüde gayet sağlıklı ve formda olduğunu gösteriyor. ASLAN KOÇUM ise en geri bekleyip çok aralarda kalmış ne kadar saldırsa da beşinci kalmıştı. İlk ayak bu ikili yeterli gelir.

GOLDENPASS: Dişiler biraz geri planda tutup yedi tane erkek arasından da idman pistindeki işlerinde gayet istekli ve canlı gördüğüm GOLDENPASS kazanır diye düşünüyorum. Karataşın bindiği bu safkanın son çalışmasındaki görüntüsü gerçekten çok tatminkar. Tek yazmaya değer gördüm riski burada aldım.

ZAFER ATEŞİ: Pazartesi yapmış olduğu son kısa işinde oldukça beğendiğim uzun işlerden sonra kısa sprinti ile bu koşuya çok hazır gireceğini gösteren ZAFER ATEŞİ her ne kadar bu grupta pek tutulmasa da bende çalışmalarının bir tık üzerine çıkarsa kazanır diye gördüğüm, birinciliğe saldırabileceğine inandığım bir safkan. Rakipleri ile beraber düşündüm ama bu safkan başta.

SERDÜMEN: Bu koşuda son günlerin en dikkatimi çeken isimlerinden biri Serdümen koşuyor. Galoplarını Ankara'da yapıp gelen ve bu yarışı hedef yapan safkanı BATMAN ASLANI ve DENİZİM ile beraber değerlendirdim. AKKULA çok yer olursa yazarsınız.

PACHMAHAL: 3 yaşlı İngilizlerin Şartlı 5 yarışında iki yarışında yaptığı gayet iyi mücadelesine rağmen kazanamayan PANCHMAHAL başta yazacağız ama son yarışını çok kötü koşan RUBUCO bugün tamamen bu yarışı hedef yapmış durumda. Diğerleri yer kalırsa yazın.

ES ES WALKER: Son koşuda piste ilk defa gelecek 12 safkanın birincilik mücadelesi içinde olacak. Başa Katma Değer'in kardeşi ES ES WALKER koyacağım ama bu yarış zor kalabalık tutmaya çalışın.

ALTILI ŞABLONUM
1.Ayak: 6.5
2.Ayak: 5-GOLDEN PASS
    
3.Ayak: 6.5.2.3.10
4.Ayak: 9.3.7 -- 1

5.Ayak: 2.4    -- 1.3.6

6.Ayak: 3.6.8.10.1.2

BOL ŞANSLAR

Pin It

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

YAZARIN DİĞER TAHMİNLERİ

altılı ganyan sonuçları altılı ganyan altılı ganyan tahminleri altılı ganyan hesaplama altılı ganyan yorumları altılı ganyan oyna altılı ganyan bülteni altılı ganyan izle altılı ganyan tablosu altılı ganyan analiz tüyo tüyolar tüyo ne demek tüyo vermek tüyo mülakat tüyocu tüyo nedir tüyo iddaa tüyo altılı sonuçları altılı tahmin altılı bülten altılı ganyan altılıbul altılıtuttur altılı galop altılı hesaplama altılı analiz altılı oyna tjk tjk tv tjk sonuç tjk bülten tjk tahminler tjk agf tjk galop tjk ganyan ganyan ganyan time ganyan sonuçları ganyan bayi ganyan tahmin ganyan canavarı ganyanmatik ganyandan ganyancı ganyan yorum tahminkolik tahminler tahmin gazete altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete altılı ganyan tahminleri fanatik gazetesi altılı ganyan bülteni sözcü gazetesi altılı ganyan sayfası hürriyet gazetesi altılı ganyan tahmini posta gazetesi altılı ganyan tahmini fotomaç gazetesi altılı ganyan tahmini takvim gazetesi altılı ganyan tahmini habertürk gazetesi altılı ganyan yurt gazetesi altılı ganyan fanatik gazetesi altılı ganyan programı gazete altılı gazete altılı milliyet gazetesi altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete ve dergilerin altılı tahminleri altılı tüyoları bursa altılı tüyoları altılı tüyo beygir altılı tüyoları adana altılı tüyo tahminleri