Yarışsever Dostu Ufuk Coşkun, Tamamen Ücretsiz ve Üyelik istemeyen tahminleriyle, sizlerle her gün tuttuğu isimleri paylaşıyor.

İzlediğim atlarda çok zor yanılırım. Bugün o yüzden iki isme çok güveniyor ikisininde kazanmasını bekliyorum. Öncelikle OĞLUM MURAT kuponumda tek kalacak bunu belirteyim ilk altılıyı bu cazip safkan üzerine kuracağım. Son yarışını baz almadan bir önceki koşusunda bu mesafedeki ikinciliğini çok beğenmiştim bugünbirde kilo düşmüş bence kazanması lazım. 

İkinci altılı son ayakta ise MY SON BARAN Tek tutuyorum. Bu safkan bayağı geri planda ama son koşusunda Kocaeli'de Gökhan Bektaş ile beraber gösterdiği performans harikaydı. Tek rakibi var dileyen onuda yazıp RUN FOR THE SUN eklesin.

Ayrıca ULUBEYİ de kazanır ama ben Nurettin Şen'e olan inancımı kaybettim. Zaten aır favori çıkar oynasak cazibesi olmaz.

 

 

BURSA 1.ALTILI

1.AYAK: 2.8.4.5

2.AYAK: 3.4.2.1

3.AYAK: 5-OĞLUM MURAT

4.AYAK: 2.1.7.9.5

5.AYAK: 2.6.8.11.7

6.AYAK: 12.1.3.2BURSA 2.ALTILI

1.AYAK: 2.1.7.9.5

2.AYAK: 2.6.8.11.7

3.AYAK: 12.1.3.2

4.AYAK: 5.4.3.2.1.6

5.AYAK: 6  /  5.2

6.AYAK: 13-MY SON BARAN

 

 

 

Pin It

YAZARIN DİĞER TAHMİNLERİ

altılı ganyan sonuçları altılı ganyan altılı ganyan tahminleri altılı ganyan hesaplama altılı ganyan yorumları altılı ganyan oyna altılı ganyan bülteni altılı ganyan izle altılı ganyan tablosu altılı ganyan analiz tüyo tüyolar tüyo ne demek tüyo vermek tüyo mülakat tüyocu tüyo nedir tüyo iddaa tüyo altılı sonuçları altılı tahmin altılı bülten altılı ganyan altılıbul altılıtuttur altılı galop altılı hesaplama altılı analiz altılı oyna tjk tjk tv tjk sonuç tjk bülten tjk tahminler tjk agf tjk galop tjk ganyan ganyan ganyan time ganyan sonuçları ganyan bayi ganyan tahmin ganyan canavarı ganyanmatik ganyandan ganyancı ganyan yorum tahminkolik tahminler tahmin gazete altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete altılı ganyan tahminleri fanatik gazetesi altılı ganyan bülteni sözcü gazetesi altılı ganyan sayfası hürriyet gazetesi altılı ganyan tahmini posta gazetesi altılı ganyan tahmini fotomaç gazetesi altılı ganyan tahmini takvim gazetesi altılı ganyan tahmini habertürk gazetesi altılı ganyan yurt gazetesi altılı ganyan fanatik gazetesi altılı ganyan programı gazete altılı gazete altılı milliyet gazetesi altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete ve dergilerin altılı tahminleri altılı tüyoları bursa altılı tüyoları altılı tüyo beygir altılı tüyoları adana altılı tüyo tahminleri