FERHAN: Yarış hayatının ilk koşusundan itibaren oldukça oynanan ve her yarış biraz daha formunu arttırarak giden safkan bugün yerinde zamanında yapacağı sprint ile kazanacaktır görüşündeyim. Halis Karataş ile bugün için çok şanslıdır.


LUCKY FOOT: Start aldığı son yarışında mesafe kısa gelen, bugün çıktığı uzun mesafede çok daha iyi koşacak olan bu safkan için aldığım bilgiler çok iyi ve gördüğüm kadarı ile alternatif tek olarak değerlendirilecek kadar iyi durumda.


YAMANLARBEYİ: Yarış hayatı boyunca çimde her zaman iyi yarışlar yapmış bu ismin bana göre avantajı koşunun oldukça yüksek bir tempo içinde geçecek olması. Bugün içinde koşuya baktığımızda önde tempoyu yükseltmesi kuvvetle muhtemel rakipler yanında, gün geçtikçe performansının üzerine koyarak devam ettiğini gösteren isimden GAZİ KOŞUSU öncesi etkili sprintiyle kazanacağını düşünüyorum. 


BODRUM KALESİ: Çim pistte başarılı yarışlar yapan, her yarış iyi koşan, güçlü rakiplere rağmen başarılı bir performans sergileyen Bodrum Kalesi verdiği aradan sonra pistlere harika bri dönüş yaptı kazandı. Bugün önde kaçacak çok güçlü rakibi ULUKIZ'ın temposunun bozulmasından istifade edip kazanma ihtimali yüksek olrak görüyorum. Yinede ikiisini beraber yazacağım.


BUDA BATOR: Son günlerde idmanlarında biraz daha ileriye gitti ve gördüğü yarış ile artan yarış kondüsyon ile artık çok etkili bir koşu sergileyecek. Kazanabileceğine inanıyorum ama bu koşuda bir çok isminde kalabalık nedeniyle kendine şans yaratabileceğini düşünüyorum. Sağlam kuponlar için de iki tane rakibi ile beraber değerlendirdim geniş kuponlarda kalabalık tuttum.


 

1.ALTILI ŞABLONUM:

1.AYAK:5.4.1.2.6

2.AYAK: 4-FERHAN

3.AYAK: 6.1.2.4

4.AYAK: 9.2.3.4.6.7.5

5.AYAK: 1.4.6.7.9.2.3

6.AYAK: 9  /  6.1


2.ALTILI ŞABLONUM:

1.AYAK: 9.2.3.4.6.7.5

2.AYAK: 1.4.6.7.9.2.3

3.AYAK: 9  /  6.1

4.AYAK: 11-YAMANLARBEYİ

5.AYAK: 8.7

6.AYAK: 2.4.15  /  9.1.3

 

Pin It

YAZARIN DİĞER TAHMİNLERİ

altılı ganyan sonuçları altılı ganyan altılı ganyan tahminleri altılı ganyan hesaplama altılı ganyan yorumları altılı ganyan oyna altılı ganyan bülteni altılı ganyan izle altılı ganyan tablosu altılı ganyan analiz tüyo tüyolar tüyo ne demek tüyo vermek tüyo mülakat tüyocu tüyo nedir tüyo iddaa tüyo altılı sonuçları altılı tahmin altılı bülten altılı ganyan altılıbul altılıtuttur altılı galop altılı hesaplama altılı analiz altılı oyna tjk tjk tv tjk sonuç tjk bülten tjk tahminler tjk agf tjk galop tjk ganyan ganyan ganyan time ganyan sonuçları ganyan bayi ganyan tahmin ganyan canavarı ganyanmatik ganyandan ganyancı ganyan yorum tahminkolik tahminler tahmin gazete altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete altılı ganyan tahminleri fanatik gazetesi altılı ganyan bülteni sözcü gazetesi altılı ganyan sayfası hürriyet gazetesi altılı ganyan tahmini posta gazetesi altılı ganyan tahmini fotomaç gazetesi altılı ganyan tahmini takvim gazetesi altılı ganyan tahmini habertürk gazetesi altılı ganyan yurt gazetesi altılı ganyan fanatik gazetesi altılı ganyan programı gazete altılı gazete altılı milliyet gazetesi altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete ve dergilerin altılı tahminleri altılı tüyoları bursa altılı tüyoları altılı tüyo beygir altılı tüyoları adana altılı tüyo tahminleri