CUTTHROAT: Her ne kadar son yarışlarında başarısız olsada, özellikle uygun gruplara  geldiğinde başkalaşım geçirmesini beklediğim bu ismi başa yazacağım. Bu sezon koştuğu yarışlarda başarısız olsa da bunun Gerçek güç ve performansını göstermediğini düşünüyorumki zaten idmanlarında geliştiğini göstermiş durumda. Bugün takılan DİLBAĞI ilavesi ile Her an form sıçraması yapmaya aday durumda. Formunu bulduğunda üst üste başarılı koşabilecek potansiyele sahip isim, bugün güçlü rakibi olsa bile şanslı olabileceğini düşünüyorum. Diğer bir isim BRAVE APTE; Bu sezon kendinden beklenen, daha üst seviye performanslar göstermesi olsa da, bir türlü kazanamadı, bu yarışlarda sürünüyor. Koşmuş olduğu son yarışında son anlara kadar mücadeleden kopmamış ve bugün için koştuğu kağıt üzerinde bakıldığında geçebileceği rakipler yanında çok şanslı olduğunu göstermişti. İlk ayakta Özellikle bu iki isimden etkili koşular bekliyorum.

LEGENDARY LEAP: Son iki yarışında Güçlü rakiplerle start almasından ötürü bir türlü kazanmayı beceremiyor olsa da, son günlerde idman pistinde çok iyi çalışmalar yapan bu isme güvenmemde ki en büyük sebeplerden biri de son yarışındaki üstün performansı oldu. Kısa bir ara verince çok farklı duruma geldiğini öğrendim ki bugün artık tamamiyle daha güçlü bir LEGENDARY LEAP'ın sahada olacağını düşündüğüm koşuda, ufak büyük ne kadar kupon yaparsam yapayım hepsinde tek bırakacağımın da altını çizmek istiyorum. Hem tek yazılmaz zor yarış hemde çok güveniyorum bakalım ne olacak.


1.ALTILI ŞABLONUM:

1.AYAK: 2-8-7-6-1-4

2.AYAK: 2-4-3

3.AYAK: 1-2

1.AYAK: 2-8

2.AYAK: 2-LEGENDARY LEAP

3.AYAK: 1-6-9-6-7-5-2


2.ALTILI ŞABLONUM:

1.AYAK: 2-8

2.AYAK: 2-LEGENDARY LEAP

3.AYAK: 1-6-9-6-7-5-2

4.AYAK: 1-3-5

5.AYAK: 2-1-5-9

6.AYAK: 3-1-7-8-13-15

Pin It

YAZARIN DİĞER TAHMİNLERİ

altılı ganyan sonuçları altılı ganyan altılı ganyan tahminleri altılı ganyan hesaplama altılı ganyan yorumları altılı ganyan oyna altılı ganyan bülteni altılı ganyan izle altılı ganyan tablosu altılı ganyan analiz tüyo tüyolar tüyo ne demek tüyo vermek tüyo mülakat tüyocu tüyo nedir tüyo iddaa tüyo altılı sonuçları altılı tahmin altılı bülten altılı ganyan altılıbul altılıtuttur altılı galop altılı hesaplama altılı analiz altılı oyna tjk tjk tv tjk sonuç tjk bülten tjk tahminler tjk agf tjk galop tjk ganyan ganyan ganyan time ganyan sonuçları ganyan bayi ganyan tahmin ganyan canavarı ganyanmatik ganyandan ganyancı ganyan yorum tahminkolik tahminler tahmin gazete altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete altılı ganyan tahminleri fanatik gazetesi altılı ganyan bülteni sözcü gazetesi altılı ganyan sayfası hürriyet gazetesi altılı ganyan tahmini posta gazetesi altılı ganyan tahmini fotomaç gazetesi altılı ganyan tahmini takvim gazetesi altılı ganyan tahmini habertürk gazetesi altılı ganyan yurt gazetesi altılı ganyan fanatik gazetesi altılı ganyan programı gazete altılı gazete altılı milliyet gazetesi altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete ve dergilerin altılı tahminleri altılı tüyoları bursa altılı tüyoları altılı tüyo beygir altılı tüyoları adana altılı tüyo tahminleri